Bardziej opłaca się kupować hurtową karmę dla psów

Właściciele zwierząt, zwłaszcza hodowcy, od dawna doceniają wygodę suchej karmy. Nie muszą teraz spędzać dużo czasu na regularnym zakupie świeżych produktów, a zwłaszcza na przygotowywaniu zbilansowanych posiłków dla psów.

Teraz wszystko jest o wiele prostsze: kupiłem paczkę jedzenia, wlałem go do miski w odpowiednim czasie i zapomniałem o kłopotach. Pasza ma jednak niezbyt przyjemny niuans - jest droższa niż produkty konwencjonalne, ponieważ technologie stosowane do jej przygotowania do maksymalnej ochrony produktów i ich dobroczynnych substancji. Do produkcji suchej karmy dla psów produkty odparowuje się, poddaje działaniu wysokiej temperatury, granuluje, prasuje itp.

Oczywiście takie przetwarzanie jest dość drogie i dostajemy drogie jedzenie. Gdy do tej ceny doliczany jest koszt opakowania, opakowania, transportu, załadunku, rozładunku, przechowywania, wynagrodzenia dla sprzedawców itp. itd., wtedy cena produktu końcowego wzrasta o 50 procent.

Jakie są zalety kupowania karmy dla psów luzem?

Pokarm dla psów różnych linii produkowany jest z reguły w różnych opakowaniach: od małego „probnichk” po 400-500 gramów do dwudziestokilogramowych worków. A jeśli przeanalizujemy ceny dla nich, zauważymy, że 100 gramów paszy z „sondy” kosztuje więcej niż te same 100 gramów paszy z dużego opakowania. Na przykład kilogram paczki karmy dla psów Eukanuba (Eukanuba) popularnej wśród hodowców kosztuje 150 rubli, a 20-kilogramowa torba kosztuje 2220 rubli, co oznacza, że ​​1 kg kosztuje 110 rubli. Duża paczka żywności pozwala zaoszczędzić 800 rubli.

Szczególnie korzystne jest kupowanie dużych ilości pasz hodowcom, właścicielom hoteli dla zwierząt i szkółek. W ten sposób unikają dodatkowych kosztów uwzględnionych w detalicznym koszcie paszy.

A teraz, wraz z rozwojem handlu internetowego, staje się on coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala na kupowanie towarów bez wielu dodatków na wszelkiego rodzaju usługi pośrednictwa: magazyny, menedżerów, pracowników biurowych. Oferują najbardziej opłacalny hurtowy zakup wysokiej jakości paszy.

W zasadzie nie można powiedzieć, że taniej jest kupować karmę dla psów luzem, ponieważ istnieje obiektywna cena producenta, poniżej której nie będzie sprzedawał swoich towarów. Ale na pewno można powiedzieć, że kupowanie detalicznej żywności jest droższe.

Загрузка...

Загрузка...

Popularne Kategorie

    Error SQL. Text: Count record = 0. SQL: SELECT url_cat,cat FROM `pl_content` WHERE `type`=1 AND id NOT IN (1,2,3,4,5,6,7) ORDER BY RAND() LIMIT 30;